МоваЯзык

/ Гастроентерологія

Схуднення: дієтолог розповіла, що категорично не можна робити після зриву

Людям, які намагаються схуднути, після раптового зриву не можна згортати дієту, карати себе або ж замінювати перевірені фахівцями методи на таблетки або чаї.

Про це повідомила відомий дієтолог Вікторія Кляуз на своїй сторінці в Instagram. Вона написала, яких думок не можна допускати "вранці після того, що трапилося".️

"У мене нічого не вийде, можна згортати дієту" – ця фраза перекреслює всі ваші старання і приведе вас в підсумку до ще більшого набору ваги", – зазначила Кляуз.

Зрив під час схуднення

Зрив під час схуднення. Джерело: Рoliteka

Рoliteka

За її словами, дуже важливо не зациклюватися на невдачах, а йти далі і пам'ятати про свої досягнення.

"Я згрішила, треба себе покарати" – дуже небезпечна фраза, часом за нею настає голодування, іноді досить жорстке обмеження порцій і знову зрив", – написала дієтолог.

Кляуз додала, що не можна себе так карати, краще – зробити висновки і відпустити ситуацію.

"Зараз вип'ю пігулку або чай для схуднення, і зайвої ваги, як і не було" – а це вже самообман! Якщо ви не проаналізуєте ситуацію, не зробите висновки – то наступного разу буде те ж саме. І ви вже в розслабленому стані будете поглинати шкідливу їжу, сподіваючись на "чарівний" чайок вранці", – підкреслила вона.

За словами дієтолога, після таких дій настане момент повного повернення в режим, що призвів до зайвої ваги. Вона додала, що майже ні у кого не виходить схуднути з першого разу і без зривів, адже це складно.

Відзначте цей пост❤️ Питання про зриви найпопулярніші, у мене є цілих 2 відео🔥, присвячених цьому питанню (IGTV зриви, життя після зриву) Все про зриви читаємо тут # dr_klaus_сриви Але вирішила написати ще й пост🙌 Тут розгляну ті згубні думки, які не можна допускати в свою свідомість "на ранок після того, що сталося" ⬇️ ⠀ 🔹 "у мене нічого не вийде, можна згортати дієту" 😳 ця фраза перекреслює всі ваші труди і приведе вас в підсумку до ще більшого набору ваги Адже вже були результати і вже виходило! Важливо не зациклюватися на невдачах - а йти далі Больеш на цю тему тут # dr_klaus_мотівація ⠀ 🔹 "Я згрішила, треба себе покарати" - дуже небезпечна фраза👆, часом за нею йде голодування, іноді досить жорстке обмеження порцій і далі зрив Так чи потрібно себе карати? Чи не краще зробити висновки і відпустити ситуацію? 🙌 ⠀ 🔹 "Cейчас вип'ю пігулку або чай для схуднення, і зайвої ваги як і не било🤷♀️" - а це вже самообман! Важливо не маскувати свої невдачі, а дивитися їм "в обличчя" 😁 Якщо ви не проаналізуєте ситуацію, не зробите висновки - то наступного разу буде те ж саме І ви вже в розслабленому стані будете поглинати шкідливу їжу, сподіваючись на чарівний чайок утром🙊 В підсумку настане момент повного повернення в режим, що привів до зайвої ваги ⠀ Не потрібно думати, що у всіх все виходить з першого разу, ні таких людей🙅♀️ Зниження ваги - це завжди зміна звичок, це завжди складно Пишаєтеся тим, що ви наважилися начать💃, що вам вистачило сил действоват ! Ось це важливо і ценно❤️

Публікація від Дієтолог онлайн ПП раціон (@ dietolog_dr.klaus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кляуз розповіла, що для того щоб схуднути, потрібно не тільки ходити в спортзал, а і правильно харчуватися, а також пам'ятати, що цей процес не відбувається миттєво.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини