Чому вегани не худнуть: дієтолог назвала небезпечні продукти

23,5 т.
Чому вегани не худнуть: дієтолог назвала небезпечні продукти

Коуч із правильного харчування Вікторія Кляуз заявила, що веганство – не спосіб схуднути, адже не вся рослинна їжа "некалорійна".

Багато що залежить саме від кількості і часу прийому їжі, написала Кляуз на своїй сторінці в Instagram.

"Потрібно не тільки відмовитися від м'яса і молочних продуктів, а й знайти оптимальні джерела білка: бобові, деякі крупи, горіхи", – повідомила коуч.

Чому вегани не худнуть: дієтолог назвала небезпечні продукти
Відео дня

Читайте: Краще не їсти! Експерти зі здорового харчування назвали три найшкідливіші сніданки

На її думку, складність в тому, що травна система повинна підлаштуватися під "новий" склад їжі і виробити достатню кількість ферментів, щоб їжа перетравлювалася. Кляуз додала, що на це потрібен час.

При наявності зайвої ваги потрібно обмежитися в прийомі крохмалистих продуктів: картоплі, рису та кукурудзи, зазначила коуч.

Дієтолог також розповіла, від чого набирають вагу і не худнуть вегани: це обсмажена картопля, фісташки і мигдаль замість вечері о 21-22: 00, недобір білка в раціоні, надлишок фруктів, а також фрешів та смузі.

Також Кляуз зазначила, що не погоджується з тим, що вегани схильні до залізодефіцитної анемії, тому що не їдять м'ясо

"Набирати залізо можна з різних джерел. А ось причини анемії потрібно шукати, не завжди справа в харчуванні", – додала вона.

Також дієтолог дала рекомендації, в яких випадках не варто ставати веганом:

  • якщо немає "чітких доказів": сьогодні хочеться бути веганом, через тиждень – знову м'ясоїдом;

  • якщо м'ясоїд хоче схуднути на веганстві: починати потрібно з пошуку причин зайвої ваги;

  • якщо планується вагітність в найближчі півроку: тіло повинно адаптуватися до нового способу харчування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, худнути і бути здоровим можна без підрахунку калорій, для цього необхідно дотримуватися кількох правил. Також стало відомо, що влітку схуднути легше, ніж взимку, однак не у всіх виходить це зробити, тому що потрібно виконувати певні кроки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки