У шлунку 19-річної дівчини знайшли жмут волосся вагою два кілограми

35,6 т.
У шлунку 19-річної дівчини знайшли жмут волосся вагою два кілограми

У Росії лікарі виявили в шлунку 19-річної дівчини з Улан-Уде жмут волосся вагою два кілограми й розміром майже пів метра.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я республіки Бурятія (РФ), дівчину доставили в лікарню з болями в животі й блюванням після прийому їжі. Обстеживши хвору, медики виявили трихобезоар у її шлунку й частині дванадцятипалої кишки.

У шлунку дівчини знайшли два кілограми волосся
Відео дня

У ході операції хірурги витягли великий жмут волосся розміром 50х10х10 см й вагою майже два кілограми.

На даний момент пацієнтка вже вдома, її стан оцінюється як задовільний. Деякий час їй доведеться дотримуватися спеціальної дієти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії в Томській лікарні швидкої допомоги лікарі провели операцію 16-річній дівчині, 80% шлунка якої займав жмут волосся вагою 500 грам.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки