Убереже від раку: з'ясувалася несподівана користь голодування

18,4 т.
Убереже від раку: з'ясувалася несподівана користь голодування

Хімічні сполуки, які організм вироблє під час голодування і обмеження калорій, надають омолоджуючий ефект і знижують ризик захворіти на рак.

До такого висновку прийшли вчені Університету штату Джорджія (США). Вони проаналізували, як β-гидроксибутират (бета-гідроксимасляна кислота) впливає на процеси старіння, повідомляє "Лента.ру".

Виявилося, що саме це з'єднання забезпечує зв'язок між обмеженням калорій і уповільненням старіння. Вчені показали, що бета-гідроксимасляна кислота сприяє омолодженню ендотеліальних клітин, що вистилають внутрішню поверхню кровоносних і лімфатичних судин.

Відео дня

Учені вважають, що в майбутньому стане можливо зімітувати цей ефект за допомогою препаратів, які впливають на гідроксибутират або Oct4, щоб не змушувати людей голодувати. Це дозволить значно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера і раку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була доведена ефективність сенолітиків, які ініціюють загибель клітин препаратів, у боротьбі зі старінням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки