В Україні заборонили популярні ліки

33,8 т.
В Україні заборонили популярні ліки

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж, зберігання та реалізацію лікарського препарату "Панкреатин".

Про це сказано в розпорядженні служби.

"Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Панреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських форм, серії 222.621, виробництва БІОЗІМ Гезельшафт фюр Ензімтехнології мбХ, Німеччина", - сказано в розпорядженні держслужби.

В Україні заборонили популярні ліки від панкреатиту

Відео дня

Чиновники своїм розпорядженням зобов'язали всі суб'єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування цього препарату негайно перевірити наявність забороненого препарату та зняти його з обороту для подальшої утилізації або знищення.

Як стало відомо, причиною заборони продажу на території України цього медичного препарату цієї партії стала невідповідність кількості ферменту, який відповідає за розщеплення певних речовин в організмі. У "Панкреатині" із забороненої партії кількість цього ферменту була меншою за мінімальне допустиме значення.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", почуття переповнення шлунка після їжі, болі та дискомфорту в животі, нудота і відсутність апетиту можуть сигналізувати про небезпечні захворювання шлунка та про наявність онкологічного захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки