Гикавка може бути рідкісним симптомом коронавірусу, – вчені

Гикавка може бути рідкісним симптомом коронавірусу, – вчені

Учені з'ясували, що ще одним рідкісним симптомом коронавірусної інфекції може бути гикавка.

Як пише DailyMail, на думку експертів, COVID-19 може атакувати діафрагму – м'яз, який контролює дихання, – визиваючи її спазм, що призводить до гикавки. Гикавка також пов'язана з іншими інфекційними захворюваннями, включаючи грип і туберкульоз.

Учені розповіли про випадок 64-річного пацієнта з Єгипту, який два тижні страждав від сильної гикавки. Крім цієї недуги, у нього були жар і біль у горлі.

Для того щоб зрозуміти, що стало причиною частої гикавки, лікарі Каїра зробили чоловікові УЗД черевної порожнини. Після комп'ютерної томографії стало ясно, що пацієнт був заражений коронавірусом. На його знімку були білі плями зі скупченням рідини в легенях, викликаної вірусною пневмонією.

Відео дня

Лікарі, які лікували пацієнта, впевнені, що його симптоми були рідкісним проявом коронавірусу.

Відзначимо, COVID-19 може викликати широкий спектр симптомів. Найпоширенішими є висока температура, кашель, втрата смаку і запаху, задишка, біль в м'язах, стомлюваність.

Як повідомляв OBOZREVATEL, COVID-19 може викликати мультисистемний запальний синдром (MIS-C) у дітей, який відрізняється від хвороби Кавасакі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки