Голосів немає: нардеп оцінив майбутнє медреформи в Україні

15,0 т.
лікар

Поки у Верховній Раді немає голосів для прийняття медичної реформи, але є шанси знайти їх до кінця осені.

Про це в коментарі "Обозревателю" заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, член парламентського комітету з питань охорони здоров'я Костянтин Яриніч.

"У нас дійсно немає голосів за реформу, тому що немає повної інформації. На жаль, нардепи не завжди сумлінно виконують свої обов'язки та вивчають законопроекти. Багато хто орієнтується на перше читання, а за цей час в законопроекті багато що змінилося. Проведена колосальна робота", - зазначив Яриніч.

Відео дня

За його словами, щоб знайти голоси, треба йти по фракціям і пояснювати суть правок.

"Тоді у нас будуть шанси проголосувати. Прийняти до кінця осені реально, на наступному тижні - ні. Потрібно як мінімум два тижні активної роботи з народними депутатами", - підсумував Яриніч.

Як повідомляв "Обозреватель", міністр охорони здоров'я Уляна Супрун пообіцяла поліпшити стан лікарень після медреформи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки