Грип в Україні: в країну йдуть два небезпечних штами

Грип в Україні: в країну йдуть два небезпечних штами

У поточному році в Україну можуть прийти два грипи типу А, поведінка одного з яких є важко передбачуваною.

Про це в ефірі "Обозреватель.TV" розповіла дільничний лікар Рита Гофман.

"Як завжди, передбачається, що будуть грипи А і B. Гонконгський, який був в минулому році і від якого в Кривому Розі померла дівчинка, і "Мічиган", модифікація Каліфорнійського - "свинячого" - грипу, який теж був в минулому році і який не наробив лиха, на відміну від попередніх років", - повідомила вона. І додала, що поведінка "Мічигану" передбачити досить складно.

Відео дня

Будуть присутні і два грипу менш небезпечного грипу - групи В: "Брісбен" та "Пхукет". "Вони протікають безпечно. "Брісбен" був в минулому році, "Пхукет" - рік тому", - зауважила Рита Гофман.

Щоб перемогти паніку, яка незмінно присутня в період епідемій грипу, вона порекомендувала вже зараз, до початку епідемії, обзавестися спеціальними тестами, які, по-перше, визначають, чи має місце грип і, по-друге, дають відповідь на запитання, якого типу грип, яким ви заражені - А чи В.

"Я б рекомендувала розщедритися і купити ці тести про запас. У минулих сезонах я переконалася в тому, що це дуже добре працює на те, щоб боротися з панікою. Дуже важливо, щоб тест був удома вже зараз, а не тоді, коли виникає епідемія, тому що їх вже не буде", - підкреслила медик.

За її словами, якщо тест показав наявність грипу В, "то можна, як кажуть, розслабитися". "Якщо підтверджується грип А, то, безумовно, варто звернутися до лікаря в будь-якому випадку - хоча б зателефонувати і порадитись. У такій ситуації потрібні серйозні заходи профілактики і лікування", - попередила лікар.

Повну версію розповіді Ріти Гофман дивіться тут:

Як писав "Обозреватель", раніше лікарі розповіли, що відбувається з організмом під час захворювання на грип.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки