МоваЯзык

/ Гінекологія

Кесаревий за 30 секунд: британські лікарі провели унікальну операцію

Британським медикам вдалося врятувати новонароджену дитину, зробивши блискавичну операцію кесаревого розтину.

Як повідомляє MedVesti, мама дівчинки Масіна потрапила в лікарню на 31 тижні, відчувши дискомфорт у животі.

На той момент в установі був присутній професор Ендрю Шеннан, експерт по вагітностям, пов'язаних із високим ризиком, і недоношених дітях. Він оглянув жінку і виявив, що її дитина знаходиться на межі життя і смерті - матка була пошкоджена, малюк перебував у черевній порожнині, плацента не отримувала крові - а це означало, що мозок дитини не забезпечувався киснем.

Масіне негайно ввели анестезію, і в наступний момент вже везли на каталці в операційну. Кесарів розтин зробили всього за 30 секунд - від першого розрізу до вилучення дитини. Ендрю Шеннан пояснив, що якби Масіну оглядав не він, можливо, Сефіна б не народилася живою. Зараз і мати, і дочка почувають себе добре.

Виявилося, що мама новонародженої дівчинки страждала від патології. Її репродуктивна система недостатньо розвинена - матка занадто маленька, і фаллопієві труби з'єднані з нею неправильно. Однак завдяки технологіям ЕКО їм вдалося народити першу дочку, Амелію, якій зараз вже виповнилося п'ять років.

Друга дитина, Тео, помер у віці дев'яти місяців, оскільки сильно постраждав при народженні - матка Масіни порвалася, і навіть екстренний кесарів розтин не врятував хлопчика від сильної гіпоксії і пошкодження мозку, які пізніше і стали причиною його смерті.

Лікарі повідомили жінці, що наступна вагітність може закінчитися тим же самим.

Однак завдяки цій операції, все закінчилося благополучно.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", існує три речі, які ніколи не варто робити відразу ж після сексу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини