Маленький пи.... при чихе. Что делать?

Маленький пи.... при чихе. Что делать?

Стрессовое недержание мочи у женщин - чих, кашель, прыжки на батуте, бег и еще много повседневных ситуаций, когда это может случиться. Что есть норма, а что отклонение? Что делать, если внезапно случилось? К кому бежать? А если еще и стыдно об этом рассказать..?

Читайте: Что каждой женщине нужно знать о своей груди

В этом видео ответы на ваши сомнения и страхи при непроизвольном стрессовом мочеиспускании. Счастливая женщина - здорова и образованна. Смотрите, лайкайте, делитесь с подругами!

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки