"Це був наш жах, а не дитина": дівчина з величезним животом поділилася своєю драмою

26,5 т.
'Це був наш жах, а не дитина': дівчина з величезним животом поділилася своєю драмою

Кірсті Батлер була здивована, коли її живіт почав швидко зростати.

Тест на вагітність показав позитивний результат, і дівчина подумала, що вагітна, пише The Daily Mail..

Однак, ненормально швидке збільшення живота (в чотири рази більше, ніж повинно було бути) змусило лікарів засумніватися в поставлених терміни. УЗД показало, що вагітності Кірсті всього 6 тижнів, а живіт збільшився через величезну швидкозростаючою кісти яєчника.

"Це був наш кошмар. Це був не дитина, а кіста, розміром 30 на 20 см, яка росте з кожним днем. Моя вагітність насправді виявилося величезною шишкою. Мій майбутній дитина була крихітним, занадто маленьким, щоб навіть створити опуклість", - каже Кірсті The Daily Mail.

Відео дня

Лікарі провели термінову операцію, щоб врятувати матір і дитину. Однак, незважаючи на всі зусилля, на 11 тижні у Кірсті трапився викидень.

Через шість тижнів після перебування в лікарні, лікарі дозволили Кірсті повернутися додому, і вона вирішила поділитися своєю історією, щоб підвищити обізнаність про кісті яєчників.

До цього випадку вона й гадки не мала, що кісти можуть рости настільки великими і настільки небезпечними.

"Мені пощастило, моя кіста доброякісна, але мені видалили яєчник, оскільки він був сильно деформований", - пояснила вона.

Якби не зробили операцію, то кіста продовжувала б рости, поступово обмежуючи всі внутрішні органи.

Проте, Кірсті і її чоловік сподіваються ще стати батьками. Незважаючи на те, що у неї залишився один яєчник, другий абсолютно здоровий і має досить життєздатних яйцеклітин, щоб зачати дитину.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", жінка відмовилася від хіміотерапії, щоб виносити дитину.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки