Розумні жінки знають, як зберегти молодість, красу і життєлюбність в 50!

106,8 т.
Розумні жінки знають, як зберегти молодість, красу і життєлюбність в 50!

Як ми пам'ятаємо, в класичній французькій літературі жінка бальзаківського віку – це дама від 30 до 40 років, яку відрізняє ще не зів'яла краса, але також досвід, незалежність і сміливість суджень, свобода в прояві своїх почуттів.

У сучасному світі вікові рамки зазнали серйозних змін, і наразі такі характеристики швидше притаманні 45-ти, та навіть 50-річним представницям прекрасної статі.

Досягши 40-річного віку, жінка зазвичай відчуває себе вільною від сімейних обов'язків і готовою до активного життя: діти підросли і вже не потребують постійної опіки, а завдяки сучасній косметології та фітнесу навіть в 50 років виглядати молодою і стрункою - не проблема.

Відео дня

Крім того, у 45-50 років жінка часто вже відбулася в професійному плані, матеріально забезпечена і має час для того, аби зайнятися собою, чи може зав'язати романтичні відносини, і навіть, при бажанні, народитидітей (для сьогоднішньому рівні медицини це не складно).

Як бачимо, на сьогоднішній день 50-річний рубіж для жінки вже не означає передпенсійний вік. Швидше це - час свободи, реалізації давно відкладених через кар'єрні і сімейні турботи планів і таємних мрій.

Все, що жінка планувала, але відкладала - подорожі, заняття творчістю, танцями, спортом - все це стає більш доступним. Єдиною перешкодою для самореалізації стає тіло жінки, яке зазнає серйозних змін, пов'язаних із згасанням статевої функції.

Розумні жінки знають, як зберегти молодість, красу і життєлюбність в 50!

Чим небезпечне наближення клімаксу

На жаль, для жінок цей час характеризується не тільки емоційною і фізичною свободою. Чим ближче 50-річний рубіж, тим частіше жіночий організм стикається з першими ознаками, які віщують початок згасання функцій яєчників, зниження вироблення статевих гормонів.

Симптоми настання клімаксу, які вкупі звуться клімактеричним синдромом, істотно псують життя і змушують відчувати не тільки фізичний, але й психологічний дискомфорт, адже симптоми клімаксу як в жіночій, так і в суспільній свідомості означають наближення старості.

Клімактерій, як називають загальний період припинення роботи репродуктивної функції, ділиться на 3 основних етапи - передменопаузу, періменопаузу та постменопаузу, і характеризується поступовим старінням статевої функції і супутніх цьому процесу негативних симптомів.

Починаючи з 40-річного віку, а іноді й раніше, у жінок знижується вироблення статевих гормонів естрогенів. Як наслідок, з цього часу в організмі відбуваються різні неприємні метаморфози. Шкіра стає сухішою, волосся - тьмяним і ламким, дами додають у вазі, а після настання клімаксу жінкам загрожує розвиток остеопорозу через дефіцит кісткової тканини.

Спостерігаються й інші симптоми наближення клімаксу, які разом утворюють клімактеричний синдром. В їх число входять:

- припливи (відчуття припливу жару і крові до обличчя);

- стомлюваність і дратівливість, яка виникає різко і часто безпричинно, змінюючись апатією і навіть депресією;

- прискорене серцебиття, коливання артеріального тиску, запаморочення;

- безсоння.

Симптоми клімактеричного синдрому в тій чи іншій формі спостерігаються у 80% жінок у віці від 45 до 55 років.

В результаті жінка страждає не тільки від фізичного дискомфорту, але й від факту усвідомлення того, що настає кінець її повноцінного жіночого життя. Вона стає нервовою, очікування нападів клімактеричного синдрому виснажує, роблячи її імпульсивною і неврівноваженою, всім незадоволеною і такою, що живе в очікуванні постійного негативу.

Декліманс - секрет збереження жіночності в період клімаксу

Розумні жінки знають, як зберегти молодість, красу і життєлюбність в 50!

На щастя, цьому горю теж можна допомогти.

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні широкий комплекс препаратів для зниження симптомів клімактеричного синдрому, найважливіший з яких - замісна гормональна терапія. Додатковий прийом естрогенів, при правильному прийомі, може попередити появу симптомів клімаксу. Головне - правильно підібрати препарат, оскільки сильнодіючі лікарські засоби з застосуванням потужних синтетичних гормональних фармпрепаратів мають велику кількість побічних ефектів.

Вчені розвинених країн світу поставили перед собою мету - знайти не тільки ефективний, а й нешкідливий препарат. В результаті численних досліджень було знайдено унікальний комплекс фітогормонів і фітоестрогенів - препарат Декліманс.

Декліманс не тільки вирішує всі проблеми настання клімаксу, але й практично не має побічних ефектів, дозволяючи жінці відчувати себе такою ж молодою, сповненою енергії, краси і любові до життя, як і в 30 років!

Дія препарату Декліманс заснована на комплексі рослинних екстрактів, які вироблені французькою компанією NATUREX і EUSA (Франція). Ці компанії протягом десятків років спеціалізуються на постачанні лікарських рослин з екологічно чистих районів Європи, доставляючи фітосировину, відповідне суворим європейським вимогам до якості, в розвинені країни світу.

Це особливо актуально сьогодні, коли в країнах Європейського Союзу та Північної Америки все більшої популярності набувають препарати на рослинній основі. Саме цей напрям в фармацевтиці зараз є найбільш прогресивним через низький кількості побічних ефектів. У той же час вміле використання рослинних екстрактів дає по-справжньому високоефективний результат, який можна порівняти з найбільш потужними синтетичними ліками.

Один Декліманс позбавить жінок від багатьох симптомів клімаксу

Декліманс містить інноваційний збалансований комплекс рослинних екстрактів, в числі яких - шишки хмелю, дикий ямс, китайський дудник, який ще називають "жіночим женьшенем" через фітоестрогени, що містяться в ньому. Також в складі препарату є пуерарія лопастна, трава сланких якорців, ціміфуга.

Зазначені рослини містять корисні мікроелементи, які дозволяють м'яко адаптувати організм жінки до наступаючого згасання функцій яєчника, стимулюючи при цьому вироблення власних гормонів.

В результаті регулярного прийому Декліманса у жінок також знижується ризик розвитку остеопорозу, зменшується частота або зовсім сходить нанівець прояв "припливів". Сон поліпшується, і до жінки знову приходить гарний настрій і умиротворення.

Ви знову відчуваєте себе молодою, енергійною і повною життя, всупереч цифрам в паспорті!

"Препарат Декліманс, завдяки добре збалансованому складу, справляється відразу з цілим комплексом симптомів клімактеричного синдрому!"

Декліманс ефективно вирішує всі проблеми клімаксу, як ніхто, розуміючи жінок.

Симптоми клімаксу мінімізуються, стаючи все менш вираженими. Як наслідок - фізичний стан жінки покращується, а разом з ним - стабілізується і її психоемоційний стан.

З Деклімансом жінка і в 50 залишається Жінкою!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки