Сексолог розповів чиновнику з РФ про активних жінок

Сексолог розповів чиновнику з РФ про активних жінок

Заява міністра охорони здоров'я Чувашії про те, що жінка, у якої було сім сексуальних партнерів, приречена на безпліддя, свідчить про те, що цей чиновник перебуває в полоні помилок і забобонів.

Про це в коментарі "Обозревателю" розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук.

Коментуючи дивне висловлювання, він констатував: "Це помилка, це забобон, але, на жаль, такі речі дуже поширені не лише серед російських чиновників від медицини, але й серед українців. Наші теж частенько розповідають подібні анекдоти". "Хто любить медицину, той лікує, хто прийшов в неї заради кар'єри - любить про медицину порозмовляти", - зауважив лікар.

Відео дня

"Невже в тому, що сказав міністр, немає ані частки правди?" - запитав "Обозреватель". "Я розумію, якою могла бути його логіка. Зрозуміло, що у жінки, яка мала багато партнерів, якщо вона не дуже захищалася, ймовірність зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом і розвитку їх наслідків, збільшується. Але звідки він бере ці сім..." - відповів Олександр Коломійчук.

Консультації психотерапевта, сімейного психолога і сексолога Олександра Коломійчука: http://avkol.kiev.ua/kak-rabotaet-seksolog/

Він також додав, що від висловлювання міністра "віє махровим сексизмом" - "адже про чоловіків він нічого не говорить".

Як писав "Обозреватель", міністр охорони здоров'я Чувашії Володимир Вікторов під час засідання в місцевій адміністрації заявив: "Якщо у жінки до народження дитини було сім чоловіків - значить, сто відсотків безпліддя. Це для інформації факт".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки