"Справжнє диво": в Москві жінка з "маткою-серцем" народила близнюків

33,2 т.
'Справжнє диво': в Москві жінка з 'маткою-серцем' народила близнюків

У Москві жінка з унікальною аномалією народила близнюків. Ще кілька років тому лікарі повідомили їй, що через будову внутрішніх органів вона не зможе завагітніти.

Від народження у пацієнтки замість однієї матки було дві зрощені, при цьому вони за формою нагадували серце. 39-річна москвичка ніколи не сподівалася на народження дітей, проте їй все таки вдалося завагітніти, пише видання "МК" (фото 18+).

"За допомогою кесаревого розтину фахівці допомогли народитися різностатевим близнюкам: Євгенію і Варварі. Вагітність пацієнтки з такою особливістю називають справжнім дивом", - зазначили журналісти.

У Москві жінка з унікальною аномалією народила близнюків

Обидва малюки і їх мама здорові, а пологи пройшли без ускладнень. Сама жінка повідомила, що в майбутньому хоче народити ще дітей.

Як писав OBOZREVATEL, на Філіппінах народилася дівчинка, у якої замість чотирьох сформувалися шість кінцівок. Її мати під час вагітності очікувала близнюків, однак один ембріон поглинув другого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки