Там теж буває депресія: лікарі виявили інтимне жіноче захворювання

32,1 т.
Там теж буває депресія: лікарі виявили інтимне жіноче захворювання

У деяких жінок медики діагностують стан, відомий як депресивна піхва або вульводінії.

Як повідомляє The Daily Mail, його симптоми включають: печіння, набряк, підвищена чутливість. Його часто описують як "дуже хворобливе".

За словами австралійського доктора Росса Пагано, найпоширенішим симптомом захворювання є біль у піхві під час статевого акту. Більше того, очевидної причини розвитку цього стану немає.

"Більшість пацієнтів, які приходять до мене, як правило, не можуть займатися сексом взагалі, а деякі не мали статевого акту протягом багатьох років", - говорить доктор.

Відео дня

Історично, лікарі не повністю зрозуміли це захворювання, говорить доктор Пагано. У результаті, жінки, які стикаються з проблемою, часто класифікуються як такі, що мають психологічні проблеми.

"Жінки йдуть до своїх лікарів і кажуть, що відчувають біль при статевому акті. Лікар буде їх оглядати, але вульва і піхву виглядають цілком нормально. Тому буде вважатися, що у жінки присутнє страх перед статевим актом або якесь інше психологічний розлад. Таких пацієнток відправляють до секс-терапевта", - пояснює він.

Доктор Пагано сказав, що стан, також відомий як "синдром печіння вульви", не є сексуальним, гормональним або психологічним.

Він пояснив, що описана проблема може з'явитися через більшу концентрацію нервових закінчень у піхві і це призводить до гіперчутливої реакції.

"Причини вульводінії можуть бути дуже простими. Наприклад, це може бути статевий акт при недостатньому змащенні, а також травма від сексуального насильства. Це також може статися після народження дитини", - сказав доктор Пагано.

Лікар з оптимізмом ставиться до лікування проблеми. "Найпоширеніший препарат, який ми використовуємо для зняття чуттєвості - це старомодний антидепресант, який більше не використовується для депресії", - сказав доктор Пагано.

"Було встановлено, що він не потрібен як антидепресант, але він фактично зменшує біль у нервових закінченнях", - додав лікар.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", короткі курточки і низькі джинси, а також сидіння на холодній вулиці може привести до запалення сечового міхура і репродуктивної системи у дівчат і жінок.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки