Вагітна Кейт Міддлтон страждає від рідкісного ускладнення, яке може бути смертельним

39,1 т.
Вагітна Кейт Міддлтон страждає від рідкісного ускладнення, яке може бути смертельним

Вагітна в третій раз герцогиня Кейт Міддлтон страждає від рідкісного розладу, який зачіпає лише один відсоток вагітних і може бути смертельним.

Як повідомляє The Daily Mail, захворювання називається Гіперемез Гравідаріум і є ускладненням, що викликає надмірну нудоту і блювоту.

На відміну від звичайної ранкової нудоти, вона не зникає з часом і може "змусити" деяких жінок залишатися весь час у ліжку, оскільки вони не можуть утримати їжу і воду.

Це також вважається другою провідною причиною госпіталізації під час вагітності і може призвести до зневоднення. Стан є небезпечним, як для матері, так і для дитини.

Відео дня

Якщо зневоднення дійсно трапляється, немовлята піддаються ризику деформацій, тому що постійна блювота може позбавити тіло амніотичної рідини жінки, яка необхідна дитині для розвитку.

Стан може повністю не проясниться до народження дитини, хоча деякі симптоми можуть з'явитися приблизно через 20 тижнів. Деякі вагітні жінки страждають від хвороби кілька разів на день, що може негативно позначитися на їхньому повсякденному житті.

Багато матерів можуть втратити до 10% своєї ваги, коли вони повинні додавати близько 450 грам на тиждень.

Це може викликати накопичення токсинів у крові або сечі, відомих як кетоз, оскільки організм намагається компенсувати недолік їжі.

Ознаки та симптоми включають у себе тривалу і сильну нудоту і блювоту, зневоднення, низький кров'яний тиск і швидку втрату ваги. Стаціонарне лікування цих жінок має важливе значення, оскільки без внутрішньовенного підгодовування і рідин вони ризикують зневоднити організм.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у сім'ї британського принца Вільяма і герцогині Кейт Міддлтон очікується поповнення - у них народиться третя дитина.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки