Вагітна може передати COVID-19 дитині в утробі, – дослідження

6,7 т.
Вчені підтвердили можливість внутрішньоутробної передачі COVID-19

Дослідження вчених підтвердило, що вагітна жінка, заражена COVID-19, може передати вірус плоду.

Про це повідомив Medical Express. Дослідники з Італії провели невелике дослідження, яке охопило 31 вагітну жінку з COVID-19.

Генетичний матеріал вірусу був виявлений в одному зразку пуповинної крові, двох вагінальних мазках і одному зразку грудного молока. Дослідники також виявили специфічні коронавірусні антитіла в пуповинній крові і в молоці.

"В одному випадку є переконливі докази того, що новонароджений народився вже позитивним, тому що ми виявили вірус у пуповинній крові і в плаценті", – сказав керівник дослідження, доктор Клаудіо Феніція, фахівець з імунології в Міланському університеті.

Відео дня

В іншому разі у новонародженого були антитіла до коронавірусу, які не проникали через плаценту, тому вони не передалися від матері, а стали результатом прямого впливу вірусу на плід.

На думку медиків, жінки не повинні панікувати. Попередні результати невеликого дослідження вимагають масштабної перевірки.

"У будь-якому разі, можливість внутрішньоутробної інфекції здається відносно рідкісною, Тільки двоє новонароджених дали позитивний результат на коронавірус при народженні, і жоден із них не захворів", – зазначив учений.

Як повідомляв OBOZREVATEL, згідно з даними медичних коледжів США і Британії, поки не доведено, що коронавірус може передаватися дитині в утробі матері.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки