Вузькі джинси назвали причиною печіння в статевих органах у жінок

17,4 т.
Вузькі джинси назвали причиною печіння в статевих органах у жінок

Експерти стверджують, що носіння вузьких джинсів подвоює шанси виникнення вульводинії, яка вражає приблизно 16 відсотків жінок протягом життя.

Про це повідомляє The Sun.

Дослідження було проведено в США за участю 434 жінок. Так, печіння в області геніталій посилювалося після гоління інтимних зон.

Видалення волосся в інтимних зонах може бути фактором розвитку хронічних процесів

Результати були опубліковані в Journal of Lower Genital Tract Disease. Це перше дослідження, яке показує зв'язок між одягом, доглядом і станом здоров'я.

Відео дня

Обтягуючі джинси створюють середовище, яке сприяє розвитку інфекцій статевих органів, які пов'язані з болем у вульві.

Зростання розповсюдженості видалення волосся на лобку безпосередньо з області вульви, особливо у дівчаток-підлітків, може збільшувати схильність молодих жінок до імуно-запальних ускладнень, говорить керівник дослідження доктор Бернард Харлоу з Медичного факультету Бостонського університету в США.

Аналогічно, обтягуючі джинси або штани можуть створити середовище, яке сприятиме розвитку інфекцій статевих шляхів, які пов'язані з появою болю в області вульви.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки