Жінка втратила 1,5 літра крові, займаючись сексом

70,3 т.
Жінка втратила 1,5 літра крові, займаючись сексом

26-річна Сяо Цин із Китаю опинилася на межі життя і смерті після сексу з чоловіком, який повернувся з шестимісячного відрядження.

Як повідомляє газета "Сегодня", жінку доставили в лікарню в Китаї з сильними болями в животі, які спровокував розрив кісти яєчника. У результаті постраждала втратила 40% крові від загального обсягу.

Сяо Цин довгий час не бачилася зі своїм 28-річним чоловіком через те, що чоловік і жінка працюють у різних містах. Однак романтичне возз'єднання закінчилося кошмаром. Після сексу дівчина відчула гострий біль у животі і її екстрено доставили в лікарню провінції Хунань.

Відео дня

Лікарі виявили в області живота і тазу пацієнтки велику кількість крові і рідини. У дівчини стався розрив кісти правого яєчника розміром у три сантиметри в діаметрі. Зараз хірург видалив незлоякісну пухлину, і пацієнтка відновлюється.

"У животі було близько 1500 мл крові, що становить близько 40% від загального обсягу. Якби її доставили в лікарню пізніше, то дівчина могла бути мертва", - говорить лікар.

Серед можливих причин розриву - менструальний цикл або занадто сильна сексуальна активність.

Нагадаємо, раніше ми писали, що сексуальна активність впливає на процес старіння. До такого висновку прийшли вчені з бразильського університету Ріу-Гранді-ду-Сул. Водночас, дослідники з Великобританії з'ясували найоптимальніший час для сну, пробудження і занять сексом.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені зі США з'ясували, що основним способом отримання жіночого оргазму є мастурбація під час сексу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки