Жінці, яка страждає від болю, тільки через 11 років поставили правильний діагноз

11,6 т.
Жінці, яка страждає від болю, тільки через 11 років поставили правильний діагноз

Нетипові болі можуть бути симптомом поширеного гінекологічного захворювання. Мешканка Великобританії Емма Вільямс-Таллі довгі роки страждає від ендометріозу, при якому клітини слизової оболонки матки ростуть в інших частинах тіла – маткових трубах, кишечнику, іноді в легенях, мозку. Ендометріоз викликає сильні болі, безпліддя, втому і депресію.

Через недостатню інформативність ультразвукової діагностики на ранніх стадія хвороби, а також недостатню обізнаність жінок, щоб встановити діагноз часто потрібні роки. Еммі треба було 11 років, щоб отримати діагноз, від якого страждає кожна 10 жінка.

Жінці, яка страждає від болю, тільки через 11 років поставили правильний діагноз
Відео дня

Лікарі не давали Еммі марних надій на можливість мати дитину. Але через кілька місяців після весілля пара дізналася, що стане батьками. Хвороба не стала перешкодою для народження доньки.

Після пологів стан здоров'я Емми погіршився і її очікували 3 складні операції, які могли полегшити біль. На жаль, це не принесло очікуваних результатів, але не дивлячись на це, Емма хоче підвищити обізнаність жінок Великобританії про ендометріоз і допомогти тим, хто бореться з цим захворюванням. Вона створила благодійний календар, щоб зібрати кошти для благодійної організації Endometriosis UK.

Ризик захворіти ендометріозом підвищується серед жінок репродуктивного віку. Ендометрій, який розростається в інших органах, чутливий до гормонів, як і ендометрій матки. Він змінюється протягом місяця, що проявляється кровотечами, які є причиною запалення навколишніх тканин і сильного болю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки