Молодій дівчині терміново потрібна допомога

Молодій дівчині терміново потрібна допомога

25-річній Луїзі, якій поставлено діагноз "аденокарцинома змішаного типу кардіального відділу шлунку за участі стравоходу", потрібно провести оперативне лікування та надати паліативну допомогу.

Відповідний пост дівчина опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Вже два роки я невпинно стараюся стримувати рак в своєму організмі. За цей час я перенесла більше ніж 30 хіміотерапій, включаючи експериментальні таблетовані форми", – розповідає Луїза. Через обмежену кількість зареєстрованих препаратів в країні, лікування змушені були продовжити за кордоном. Проте, за словами дівчини, дива, на яке так розраховували, не сталося.

Відео дня

Через виснаження організму після проведення хіміотерапевтичного лікування, Луїза потрапила до лікарні, де було проведено 3 операції для відновлення прохідності кишківника. Зараз вона знаходиться на реабілітації та чекає на подальше лікування.

Реквізити для допомоги

Номери карток ПриватБанк (Дунайська Луїза Володимирівна):

  • 4149 6293 1131 9131

  • 5168 7450 1341 3809

Картка чоловіка monobank (Дунайський Павло Григорович):

  • 4441 1144 4088 9770

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки