МоваЯзык

/ Гепатологія

Популярний лікарський засіб може врятувати печінку: результати досліджень

Дослідження, проведене вченими в Массачусетській лікарні загального профілю і Гарвардській медичній школі в Бостоні, показало, що щоденний прийом аспірину може запобігти розвитку неалкогольної жирової хвороби печінки (НАЖХП) в фіброз печінки і неалкогольний стеатогепатит (НАСГ).

Результати були опубліковані в журналі Clinical Gastroenterology and Hepatology, повідомляє видання Medscape.

"Наше дослідження було першим проспективним дослідженням такого роду, яке продемонструвало, що аспірин асоційований з менш обтяжливою гістологією печінки у пацієнтів з НАЖБП, і що щоденний прийом препарату пов'язаний зі зменшенням ризику розвитку фіброзу печінки", - відзначає Трейсі Саймон, доктор медицини.

У цих результатів є великий потенціал, кажуть вчені. Вони можуть вплинути на лікування пацієнтів з жировою хворобою печінки, для яких немає профілактичних препаратів, які уповільнюють прогресування хвороби.

На думку Саймон, важливість дослідження полягає в подальшому просуванні в цій області, щоб спробувати краще охарактеризувати роль аспірину в запобіганні прогресування фіброзу або в запобіганні розвитку НАСГ.

Раніше MedOboz повідомляв, яких продуктів варто уникати з настанням літнього періоду, щоб захистити печінку від впливу шкідливих речовин.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини