Створено препарат для лікування цирозу печінки

178,5 т.
Створено препарат для лікування цирозу печінки

Українські вчені створили унікальний препарат для лікування цирозу печінки "Біірін".

Ліки модулюють синтез пептидів і активують процеси регенерації печінки, пише Warshaw point.

Цироз печінки вважається невиліковним. На даний момент єдиним методом продовження життя при цій патології є трансплантація донорської печінки.

Препарат "Біірін" отримано в процесі високотехнологічної трансформації рослинних і мінеральних компонентів, складних з'єднань металів.

"Нанофармацевтичний препарат вже багаторазово підтвердив свою ефективність. Дослідження, проведені українськими вченими та їхніми закордонними колегами, підтвердили, що" Біірін "здатний активізувати процес регресу фіброзу/цирозу печінки і відновлює її структуру і функції", - пояснив кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб Національної медакадемії імені П. Л. Шупика, провідний спеціаліст київської клініки "Регенерація" Анатолій Печінка, який першим застосував інноваційний препарат в клініці для лікування цирозу печінки.

Відео дня
Створено препарат для лікування цирозу печінки

Лікар підкреслив, що повна регенерація органу відбувається поступово - від 4 до 8 місяців, для повного відновлення печінки необхідно до 1,5-2 років.

"Препарат руйнує осередки цирозу на мікрорівні, не дає розвиватися новій циротичній тканині, очищує печінку від мертвих клітин і сприяє регенерації печінкової тканини", - розповів Анатолій Михайлович. За його словами, цим препаратом можна лікувати не лише фібрози і цирози різної етіології, а й хронічний гепатит В, В+D, а також деякі інші хронічні гепатити.

На підтвердження своїх слів, він продемонстрував історії хвороб деяких пацієнтів.

"Пацієнти, які мають стадію фіброзу F3 (за шкалою METAVIR) - протягом першого року амбулаторного лікування досягають F0 (тобто тканини печінки повністю відновлюються). Більше часу, близько двох років, займає лікування цирозу - особливо на глибоких етапах розвитку, як наприклад, в стадії декомпенсації F4. Раніше про таке можна було тільки мріяти", - підсумував доктор Печінка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки