Коли з'явиться вакцина від кору в Україні: МОЗ озвучило дати

8,5 т.
Коли з'явиться вакцина від кору в Україні

В Україну в п'ятницю, 23 лютого, надійдуть закуплені через міжнародні організації вакцини КПК.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передає "Укрінформ".

Уже в понеділок їх розподілять між регіонами.

"Вакцини повинні прибути в Україну, це були заплановані, які ми закупили, але ми просили ЮНІСЕФ, щоб вони швидко їх привезли. З огляду на те, що вже будуть доставлені нові вакцини, ми не ініціювали додаткових розподілів між областями, тому що це займе тиждень часу. А в кінці травня будуть ще додаткові вакцини, і ще в жовтні. Тобто, на цей рік ми докупимо ще 500 тисяч доз і, думаю, що вакцини вистачить", - сказала вона.

Відео дня

За словами Супрун, проблеми із забезпеченням вакцинами КПК є в Одеській області, але туди передали КПК із Запоріжжя, а на Київщині запевнили в МОЗ, вакцини вистачає.

Напередодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Україні закінчується вакцина від кору. У приватних клініках її вже немає, а в державних поліклініках вона закінчується. Нову партію нібито обіцяли тільки навесні.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше МОЗ підтвердив ще дві смерті від кору в Одеській області.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки