Комаровський розповів, коли буде пік коронавірусу в Україні

35,3 т.
Комаровський розповів, коли буде пік коронавірусу в Україні

Відомий доктор Євген Комаровський заявив, що дізнатися чи буде в Україні пік захворювання коронавірусом або він вже минув, можна буде протягом наступних двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це він розповів У інтерв'ю "Гордону". За його словами, найближчі два тижнів будуть вирішальними. Разом з тим, за його словами, є ймовірність того, що об'єктивної ситуації із захворюваннями СOVID-19 українці так і не дізнаються.

Він підкреслив, що в країні є проблеми з кількістю і якістю тестів на визначення коронавірусу.

Комаровський розповів, коли буде пік коронавірусу в Україні
Відео дня

"Найближчі два тижні покажуть. Найближчі два тижні будуть вирішальними. Але є враження, що ми все ж об'єктивної картини не дізнаємося. Якщо не буде масового мору, то об'єктивної картини ми не дізнаємося. Тому що все-таки з тестуванням кого треба у нас проблеми. І якість тестів теж проблемне. І лабораторія, яка може нормальні тести робити, одна на країну", – сказав Комаровський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Євген Комаровський заявив, що введення тотального карантину через коронавірус ставить під загрозу існування України як держави.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки