Коронавірус у Чернівцях: стали відомі результати перевірки українців

Коронавірус у Чернівцях: стали відомі результати перевірки українців

У госпіталізованих в Чернівцях двох українців не виявили коронавірус Covid-2019.

Проведені аналізи показали негативний результат на інфекцію, повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осадчук.

Коронавірус у Чернівцях: стали відомі результати перевірки українців

"Радий повідомити буковинцям, що всі чотири аналізи, проведені за офіційними алгоритмам з дотриманням всіх вимог, дали негативний результат щодо підозри на інфекцію коронавірусу", – написав чиновник.

Відео дня

Подробиці він пообіцяв розповісти на брифінгу 28 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Чернівцях у двох громадян України, які тривалий час перебували в Італії, запідозрили коронавірус. Їх госпіталізували, а аналізи відправили до Києва на перевірку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки