Краще в шкарпетках: вчені зробили несподіване відкриття про секс

35,2 т.
Вчені зробили несподіване відкриття про секс

Нідерландські вчені довели, що дівчата, які не знімають шкарпетки під час сексу, швидше досягають оргазму.

У результаті експерименту за участю добровольців було встановлено, що жінки за умови наявності шкарпеток мали множинні оргазми у 80% випадків, а учасниці без шкарпеток не завжди досягали кульмінації навіть одного разу, пише "Рамблер".

У той же час вчені з Університету Гронінген прийшли до висновків, що сексуальне збудження завдяки розгону крові допомагає стимулювати активність мозку.

Особливо такий ефект нібито очевидний серед чоловіків, поки жінки за допомогою інтиму нормалізують процес функціонування центральної нервової системи.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Швеції прийнятий закон, який зобов'язує отримати однозначну згоду партнера перед сексом. Інакше сексуальний контакт буде вважатися згвалтуванням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки