Краще в шкарпетках: вчені зробили несподіване відкриття про секс

30,1 т.
Вчені зробили несподіване відкриття про секс

Нідерландські вчені довели, що дівчата, які не знімають шкарпетки під час сексу, швидше досягають оргазму.

У результаті експерименту за участю добровольців було встановлено, що жінки за умови наявності шкарпеток мали множинні оргазми у 80% випадків, а учасниці без шкарпеток не завжди досягали кульмінації навіть одного разу, пише "Рамблер".

У той же час вчені з Університету Гронінген прийшли до висновків, що сексуальне збудження завдяки розгону крові допомагає стимулювати активність мозку.

Читайте: Визначено ступінь впливу сексу на зовнішність жінок

Відео дня

Особливо такий ефект нібито очевидний серед чоловіків, поки жінки за допомогою інтиму нормалізують процес функціонування центральної нервової системи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Швеції прийнятий закон, який зобов'язує отримати однозначну згоду партнера перед сексом. Інакше сексуальний контакт буде вважатися згвалтуванням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки