МоваЯзык

/ Новини медицини

Крок назад до темних віків: Україна піддала Європу небезпеці спалаху смертельної інфекції

Європейські вчені заявили про небезпеку епідемії кору в Берліні (Німеччина), Варшаві (Польща), а також низці інших західних мегаполісів.

Причиною цього можуть стати іммігранти і низький рівень вакцинації, пише Daily Mail. Лікарі відзначили тривожну тенденцію.

"Команда Медичного коледжу Ягеллонського університету, очолювана доктором Бартошем Лісовським, попередила, що захворювання постійно розвивається, створюючи все більшу загрозу", – сказано в повідомленні.

Україна піддала Європу небезпеці епідемії

06239.com.ua

При цьому, дослідники стверджують, що столиці Німеччини і Польщі розташовані на одному рівні з "Біблійним поясом" (DBB) у Нідерландах. У цьому районі, за їхніми даними, кожні 12 років мали місце спалахи кору.

Берлін і Варшава, відзначають лікарі, мають багатомільйонне населення і високий рівень імміграції, що є фактором ризику. Зокрема, "небезпечними" для Польщі іммігрантами на відповідній схемі зобразили жителів України.

Для Німеччини ж, за їхніми словами, загрозу становлять вихідці з країн колишньої Югославії та Сирії.

Вчені наголосили на важливості проведення вакцинації серед європейців. В іншому ж випадку, на їхню думку, людство чекає повернення "до темних віків".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні більше тисячі дітей відсторонили від навчання через відсутність щеплень проти кору.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

6
Коментарі
8
20
Смішно
2
Цікаво
10
Сумно
2
Треш

Блоги медицини