Лише одна звичка: українцям пояснили, як істотно продовжити життя

23,2 т.
Лише одна звичка: українцям пояснили, як істотно продовжити життя

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що дотримання хоча б однієї здорової звички збільшує тривалість життя людини на два роки.

"Просто уявіть, що, наприклад, щоденна фізична активність протягом 30 хвилин не просто зробить вас здоровими, але й продовжить життя", - пише Супрун у Facebook.

За її словами, вчені провели масштабне дослідження, в ході якого виявили п'ять здорових звичок, які діють мов чудодійні таблетки, що запобігають хворобам.

Зокрема йдеться про здорове харчування, достатній рівень фізичної активності, нормальну вагу, відмову від куріння і відмову від або хоча б помірне вживання алкоголю.

Відео дня

"Люди, які мали хоча б одну з них - жили в середньому на два роки довше. А ті, хто дотримувався всіх цих звичок регулярно, жили в середньому на 12-14 років довше! В той же час люди, які нехтували ними, набагато частіше вмирали від серцево-судинних захворювань і раку", - повідомила Супрун.

За словами в. о. міністра охорони здоров'я, щоб вести здоровий спосіб життя, потрібно багато терпіння і дисципліни.

"Не обов'язково робити все відразу і з понеділка кардинально міняти спосіб життя... Спробуйте поступово інтегрувати у своє життя якусь здорову звичку, що вам більше подобається. Почніть правильно харчуватися або вийдіть на легку пробіжку - і всі інші здорові звички підтягнуться також", - резюмувала Супрун.

Українцям пояснили, як істотно продовжити життя

Раніше OBOZREVATEL писав, що в. о. міністра охорони здоров'я розкритикувала наявність бахил у лікарнях і клініках, а також пояснила, чому вони потрібні лише в операційних.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки