"Люди дощу": Супрун спробувала розвінчати черговий міф

24,4 т.
Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала п'ять найпоширеніших міфів про серйозний розлад - аутизм.

За її словами, важливо довіряти тільки перевіреній інформації. На своїй сторінці в Facebook вона поінформувала батьків, діти яких страждають на цю хворобу.

Міф №1. Не хочуть дружити

"Вони можуть здаватися сором'язливими або недружніми, але це тільки тому, що не вміють або не можуть повідомляти про своє бажання будувати відносини з людьми так, як це роблять інші", - написала Супрун.

Читайте: Застрахувала життя і тримає $ 500 тисяч на пенсійному рахунку: Супрун подала декларацію

Відео дня

Міф №2. Не можуть відчувати

Насправді аутизм не робить людину нездатною відчувати емоції - просто такі діти висловлюють їх по-іншому.

Міф №3. Вони "дивні", але переростуть

"Правда: аутизм виникає внаслідок певних біологічних факторів, які неможливо перерости - це є частиною їх особистості. Тому у багатьох людей якості, викликані аутизмом, зберігаються протягом усього життя", - пояснила в. о. міністра.

Міф №4. Виникає через погане виховання

Чиновниця розповіла, що в 1950-х роках з'явилася теорія, яка називається гіпотезою "матері-холодильника". Ця теорія пояснювала розвиток аутизму наслідком впливу матерів, які не виявляли емоційного тепла. Її вже давно спростували.

Читайте: "Свій лікар": Супрун уточнила процедуру підписання контракту

Міф №5. Схожі на героя Дастіна Гофмана у фільмі "Людина Дощу"

"Правда: у кожної людини свої особливості цього стану. Якщо ви знаєте одну людину з аутизмом, то це лише означає, що ви знаєте одну людину з аутизмом. Можливості цієї людини є індивідуальними, тому їх не потрібно узагальнювати на всіх", - зазначила Супрун.

Як повідомляв "Обозреватель", Уляна Супрун зазначила в декларації 555,6 тис. доларів, які числяться на її пенсійному рахунку в американській Fidelity Brokerage Services LLC.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки