МоваЯзык

/ Новини здоров'я

"Люди дощу": Супрун спробувала розвінчати черговий міф

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала п'ять найпоширеніших міфів про серйозний розлад - аутизм.

За її словами, важливо довіряти тільки перевіреній інформації. На своїй сторінці в Facebook вона поінформувала батьків, діти яких страждають на цю хворобу.

Міф №1. Не хочуть дружити

"Вони можуть здаватися сором'язливими або недружніми, але це тільки тому, що не вміють або не можуть повідомляти про своє бажання будувати відносини з людьми так, як це роблять інші", - написала Супрун.

Міф №2. Не можуть відчувати

Насправді аутизм не робить людину нездатною відчувати емоції - просто такі діти висловлюють їх по-іншому.

Міф №3. Вони "дивні", але переростуть

"Правда: аутизм виникає внаслідок певних біологічних факторів, які неможливо перерости - це є частиною їх особистості. Тому у багатьох людей якості, викликані аутизмом, зберігаються протягом усього життя", - пояснила в. о. міністра.

Міф №4. Виникає через погане виховання

Чиновниця розповіла, що в 1950-х роках з'явилася теорія, яка називається гіпотезою "матері-холодильника". Ця теорія пояснювала розвиток аутизму наслідком впливу матерів, які не виявляли емоційного тепла. Її вже давно спростували.

Міф №5. Схожі на героя Дастіна Гофмана у фільмі "Людина Дощу"

"Правда: у кожної людини свої особливості цього стану. Якщо ви знаєте одну людину з аутизмом, то це лише означає, що ви знаєте одну людину з аутизмом. Можливості цієї людини є індивідуальними, тому їх не потрібно узагальнювати на всіх", - зазначила Супрун.

Як повідомляв "Обозреватель", Уляна Супрун зазначила в декларації 555,6 тис. доларів, які числяться на її пенсійному рахунку в американській Fidelity Brokerage Services LLC.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини