МоваЯзык

/ Гінекологія

Скандал в пологовому будинку Києва: спливли негативні відгуки про роботу лікаря

Лікар київського пологового будинку на Червоному Хуторі Олександр Курган халатно прийняв пологи у однієї з пацієнток, а після ще й наполегливо вимагав з неї гроші.

"З таким нахабством я ще не стикалася. Жінка приїхала на 40 тижні з направленням від лікаря з приводу поганого КТГ. При цьому лікар брала мазок і заодно подивилася шийку матки. Сказала, що шийка прекрасна, зріла, але дитина дуже високо. Після огляду почалися невеликі виділення. У пологовому будинку на приймальному лікар Курган Олександр Іванович першою справою запитав з ким вона домовлялася за пологи і коли жінка сказала, що буде народжувати на черговій бригаді, він відповів, що значить він буде їх вести ", - написала в Facebook дуола Лариса Чепрасова, яка вела пологи.

"Після вагінального огляду він сказав, що у неї вже відкрита шийка матки на 3 см і він її відправляє в пологовий зал і те що у жінки немає схваток - це тому, що вона так легко їх переносить. У пологовому залі через годину на огляди вскрили плодний пузир, незважаючи на те , що жінка просила не вскривати", - продовжила дуола.

За словами Чепрасової, вона приїхала через півгодини після цього. У наступні три години її клієнтка відчувала себе нормально.

"Матка періодично приходила в тонус, але без додаткових відчуттів. Потім на огляді лікар сказав, що ті ж 5 см і потрібно робити но-шпу, щоб розслабити шийку. Після нош-пьи (думаю з окситоцином) пішли сильні сутички. Ще через 3 години він знеболив наркотичним анальгетиком, що викликало і помірну брадикардію і після пологів сонну мляву дівчинку. Весь цей час лікар прекрасно "розводив" - я так тобі допомагаю, я такий прекрасний ... ", - розповіла вона.

В результаті дівчинка з'явилася на світ з великою кефалогематомою і вялим смоктальним рефлексом. Також Чепрасова додала, що крововтрата у її клієнтки була значно більше, ніж належить.

Відразу після пологів Курган нібито покликав Чепрасову в ординаторську і почав відкрито вимагати гроші.

"Я йому розповіла, що він неправий, що викликав пологи у жінки, яка ще не народжувала і, що всі ці ускладнення наслідок його жадібності і зовсім не етичної поведінки. Коли жінку переводили в палату він просто стояв над чоловіком, поки йому не дали хоч скількись грошей ", - уклала вона.

"Обозреватель" спробував зв'язатися з лікарем, який приймав пологи, щоб отримати у нього коментар, але поки безуспішно.

Однак ми знайшли в мережі сайт з відгуками на роботу Олександра Кургана. Відзначимо, що відразу 11 з них негативних.

Раніше стало відомо, скільки коштує народити дитину в Києві.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
12
1
Смішно
1
Цікаво
20
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини