Бабуся в 55 років народила власного онука

25,9 т.
Бабуся в 55 років народила власного онука

55-річна британка Емма Майлз народила дитину, ставши сурогатного матір'ю для своєї дочки, котра народилася без матки.

Емма Майлс, у якої вже є двоє власних дітей, вирішила зробити подарунок своїй 31-річній дочці Трейсі Сміт. Більшу частину життя дівчина боялася, що ніколи не зможе стати матір'ю. Ще в підлітковому віці їй виставили жахливий діагноз — синдром Майєра-Рокітанского. Як виявилося, Трейсі народилася без матки, проте з яєчниками і фаллопієвими трубами у неї було все в порядку.

Эмма Майлс народила онука
Відео дня

Місіс Майлз, яка також є матір'ю 24-річного Нікола, розповіла: "Мене трясло, коли я дізналася, що Трейсі не зможе мати дітей".

Незважаючи на менопаузу місіс Майлз змогла стати сурогатною матір'ю, адже запліднення виконувалося методом ЕКЗ, з використанням яйцеклітин її дочки. Жінка виявилася достатньо здоровою, щоб успішно виносити і народити дитину. Але для цього їй довелося спочатку схуднути на 38 кг, а потім приймати гормони, щоб завагітніти.

Як відомо, у матерів старше 35 років підвищений ризик передчасного переривання вагітності і прееклампсії — ускладнень, які можуть стати смертельно небезпечними для жінок. Але це не злякало місіс Майлз. Відчайдушне бажання допомогти дочці змусило її зважитися на сурогатне материнство.

"Не дивлячись на мій вік, я зовсім не турбувалася про пологи, — пояснила жінка. — Вся моя увага була зосереджена на тому, щоб зробити цю особливу річ для моєї дочки".

Трейсі Сміт з новонародженим сином

Вважається, що місіс Майлз — одна з найстаріших сурогатних матерів в Британії. У 2011 році повідомлялося, що 57-річна Памела Батлер з Блеквуда, Південний Уельс, стала найстарішою, після того як народила свого онука Джозефа, якого вона також виносила в утробі.

Джерело:Dailymail.co.uk
Джерело
Dailymail.co.uk
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки