МоваЯзык

/ mamaclub

Бебі-бокс по-українськи: названі основні проблеми

Перші збої у видачі так званих бебі-боксів українським молодим батькам ніяк не позначаться на їх одержувачах. Всі подібні проблеми з пакетами допомоги, які почали видавати в Україні з 1 вересня кожній родині з новонародженим, носять локальний характер і властиві майже для кожної реформи.

Про це ObozTV розповів керівник головного територіального управління юстиції в Києві Станіслав Куценко. Він запевнив, що насправді бебі-бокси є прикладом успішного використання міжнародного досвіду, адже допомогу в такій формі почали видавати ще в 30-х роках в Фінляндії.

"Я вважаю, що перші збої можуть бути пов'язані з тим, що всі інновації проходять певну стадію апробації. Десь хто вчасно не подав заявку, вчасно не закупив необхідну продукцію... На кінцевого українця це не вплине. Я впевнений, що навіть ті, хто вже народили, все одно мають право на отримання бебі-боксу і все одно його отримають", - пояснив Куценко.

Крім того, за словами чиновника, ті хто не отримав такий вид допомоги, може звернутися на гарячу урядову лінію або в департамент охорони здоров'я свого міста, щоб виправити цю ситуацію.

Зараз же, уточнив він, для отримання цієї допомоги, молодим батькам достатньо заповнити заяву в пологовому будинку, а якщо у них будуть вимагати щось понад те - відразу ж звертатися до правоохоронців.

"Жоден орган влади не може вимагати більше документів, ніж це передбачено у відповідному законодавчому акті. Коли у батьків щось вимагають, вони повинні повідомляти про такі речі в правоохоронні органи. Тому що це - урядова програма, вона підтримується на національному рівні, і якщо є право на бебі-бокс, то людина повинна його отримати", - підкреслив чиновник.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, як допомогти дітям з труднощами навчання в школі.

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня по буднях о 18:00 на ObozTV.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "новонароджений" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
3
3
Смішно
6
Цікаво
2
Сумно
1
Треш

Блоги медицини