Близнюки, які народилися раніше терміну, змогли врятувати один одного

16,0 т.
Близнюки, які народилися раніше терміну, змогли врятувати один одного

Близнюки Остін і Ава Джейсон народилися на 27-му тижні і були дуже слабкі.

Як пише Лайф.ру, кілька тижнів лікарі боролися за життя малюків, але тримали їх порізно, і ситуація не поліпшувалася. Нарешті мама близнюків попросила покласти їх в один інкубатор - і сталося диво.

"Я була в цій паніці. Люк відвіз мене в лікарню, і сканування підтвердило, що я народжую і мені потрібен терміновий кесарів розтин. Я була спустошена", - говорить мама Христина Лейк-Джейсон.

Малюки, що з'явилися на світ, важили менше кілограма і були неймовірно слабкі. Близнюки не могли дихати самостійно, тому їх одразу ж помістили в інкубатори на штучну вентиляцію легенів. Протягом наступних двох місяців діти трохи зміцніли, але їм, як і раніше, не вистачало кисню - і тоді Христина попросила лікарів покласти малюків в один інкубатор.

Відео дня

"Це було просто чудово - вони не могли відірватися один від одного. І з цього моменту вони пішли на поправку", - розповідає вона.

Близнюки, які народилися раніше терміну, змогли врятувати один одного
Близнюки, які народилися раніше терміну, змогли врятувати один одного
Близнюки, які народилися раніше терміну, змогли врятувати один одного

Малюків виписали додому, але на цьому біди сім'ї Джейсон не закінчилися: в півтора року в Ави виявилися проблеми з серцем. Малятко знову опинилося підключене до апаратів і навіть перенесло інсульт, але підтримка брата зробила свою справу - зараз дівчинка майже повністю відновилася.

"Він брав участь у її фізіотерапії і тримав її за руку, коли вона намагалася зробити перші кроки. Вона копіювала Остіна в усьому, що він робив, і це дійсно допомогло їй", - додає вона.

Христина впевнена, що між її дітьми існує незримий зв'язок, який рятує їх у критичних ситуаціях.

Вчені згодні з молодою мамою - спостереження за новонародженими близнятами показують, що їхній стан дійсно нормалізується в присутності один одного. Вперше цей ефект був виявлений у 1995 році на прикладі недоношених близнюків Бріель і Кірі Джексон.

"Вони були разом в утробі матері, і тепер вони наче склеєні між собою. Їх зв'язок завжди буде найкращими ліками для них", - додає Христина Лейк-Джейсон.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", 39-річні Нікола і Марк Шимановські з Великого Манчестера, Великобританія, намагалися зачати дитину протягом семи років.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки