"Бої без правил" школярок на Херсонщині: психолог пояснив жорстокість підлітків

12,6 т.
'Бої без правил' школярок на Херсонщині: психолог пояснив жорстокість підлітків

Школярка, яка спровокувала бійку з ровесницею в Каховці Херсонської області, швидше за все має серйозні проблеми в сім'ї.

Про це в ефірі ObozTV повідомила практикуючий психолог Світлана Арефній.

"Це можна віднести до типу незадоволення якихось потреб. Потрібно знати, що у неї в родині таке відбувається, що є потреба показати домінування. Усередині ця дитина, швидше за все, не впевнена в собі, травмована, недолюблена батьками, або відбувалося насильство в сім'ї. Я б досліджувала її сімейну історію", - наголосила психолог.

Відео дня

За її словами, жорстокість школярки також можна пояснити і її віком.

"Це адреналін, який починає вироблятися. Спочатку їй потрібно було продемонструвати домінування на публіці. Плюс не забуваємо, що рівень гормонів у підлітковому віці набагато вищий", - зазначила вона.

Також Арефній розповіла приклад зі своєї практики про сім'ю з авторитарними батьками.

"Поступово їхня дитина стала замикатися, контейнерувати свою агресію. По закінченню декількох років, коли дівчинці виповнилося 15, вона стала тікати з дому, зловживати алкоголем. До мене мама прийшла зі словами: "яка жахлива дитина, зробіть що-небудь". Папа і мама не бачили дитину, а бачили свою проекцію", - підсумувала фахівець.

Нагадаємо, в Каховці Херсонської області дві школярки влаштували жорстокі "бої без правил" на очах у натовпу підлітків, які знімали їх на мобільні телефони.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше на Житомирщині померла в лікарні жорстоко побита друзями школярка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки