Дві голови на одне тіло: в Індії народилася чудо-дитина. Шокуюче відео

31,5 т.
Дві голови на одне тіло: в Індії народилася чудо-дитина. Шокуюче відео

Рідкісні сіамські близнюки парапагі, у яких спільний тулуб і кінцівки, народилися в індійському штаті Амбайогай.

Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на Indian Express.

Дві голови на одне тіло: в Індії народилася чудо-дитина

Лікарі встановили, що діти вагою 3,7 кг мають свої легені і серце, при цьому загальну печінку й інші органи. Одразу після народження близнята мали проблеми з диханням і були підключені до апарату штучної вентиляції легенів, при цьому медики попередили, що розділити дітей і врятувати їхнє життя практично неможливо. Малюки померли через добу після народження.

Відео дня

"Це серйозний і вкрай рідкісний стан. Він фіксується лише у 10% всіх сіамських близнюків", - заявив доктор Санджай Бенсод, який очолює гінекологічне відділення госпіталю Свамі Рамананда Теерт.

Відхилення в розвитку лікарі виявили лише на восьмому місяці вагітності, після проведення УЗД. Мати вирішила виносити дітей до кінця, і на 36 тижні було проведено кесарів розтин. Її життю ніщо не загрожує.

Сіамські близнюки - це однояйцеві близнюки, які не повністю розділилися в ембріональному періоді розвитку і мають загальні частини тіла або внутрішні органи. Зазвичай запліднена яйцеклітина ділиться на шостий день після зачаття. Сіамські близнюки утворюються, якщо яйцеклітина ділиться пізно, через 14-15 днів після запліднення.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", австралійським медикам дивом вдалося врятувати маленьку дівчинку, яка народилася вагою всього в 592 грами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки