Ефективна допомога втомленим суглобам

92,5 т.
Ефективна допомога втомленим суглобам

У 30% населення нашої планети є хвороби суглобів. Як часто людина скрикує, хапаючись за спину, хворий суглоб, а іноді зовсім втрачає здатність ходити.

Які ж причини захворювань суглобів?

Найчастіше - це артрит (запалення суглоба - найпопулярніше хронічне запальне захворювання в Європі) або артроз (болі в суглобах, викликані зношеністю, старінням суглоба).

Артритами можуть хворіти як чоловіки, так і жінки, незалежно від віку, а ось артрозами страждають частіше жінки, і захворювання виникає, як правило, в більш старшому віці.

Це природно, - адже чим ми стаємо старше, тим більше зношується весь наш організм. І суглоби тут - не виняток.

Відео дня

Хвороби суглобів, причиною яких є старіння, називають дегенеративними. Їх причини - неправильне харчування, надмірні фізичні навантаження, стресовий стан, погана екологічна обстановка, порушення гормонального балансу, інші шкідливі фактори.

Не слід ігнорувати перші болі в суглобах. Якщо їх причина - зношеність, то відсутність лікування незабаром призводить до виникнення запальних процесів. Як наслідок, проблема ускладнюється, людина позбавляється можливості жити повноцінним життям, вільно рухатися.

Найчастіше, для лікування хвороб суглобів застосовують так звані нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Однак, хоча їх ефективність досить висока, препарати цієї групи викликають безліч негативних побічних ефектів, особливо у літніх людей, у яких вже і так здоров'я не ідеально. Вони навіть можуть викликати кровотечі в шлунку, що може привести до ще більш сумних наслідків. Тому НПЗЗ небажано приймати в високих дозах і тривало.

Ось чому так важливо використовувати для лікування захворювань суглобів препарати, при виготовленні яких замість агресивних хімікатів використовувалися компоненти натурального походження. Не випадково наші пращури ефективно лікувалися саме такими препаратами, зробленими з екстрактів цілющих рослин.

Ефективна допомога втомленим суглобам

Картіліум® - препарат, який був створений в якості дієтичної добавки. Одним з його основних дійових компонентів є екстракт рослини "Диявольські клешні" (Мартінія запашна), що застосовується південноафриканськими знахарями, яким відомі всі таємниці цілющих рослин "чорного континенту". Ця рослина має яскраво виражені протизапальні і знеболюючі властивості. Африканські медики-традиціоналісти застосовують його при лікуванні подагри і ревматизму, і за минулі століття "диявольські клешні" чудово зарекомендували себе, як ефективний засіб.

Європейські медики також високо оцінили його корисні властивості, застосовуючи його для лікування симптомів запалень суглобів, артриту. Мартінія запашна має всі властивості НПЗЗ - зменшує запальні процеси і біль, як у суглобах, так і інших органах і тканинах. Своїм цілющим ефектом препарат зобов'язаний збалансованому складу корисних речовин, які в ньому містяться - гарпагозид, флавоноїд, тритерпенові глікозиди, гавінонами, вуглеводи. Завдяки гарпагозиду, кількість якого в екстракті досягає 20%, препарат володіє протизапальними і знеболюючими властивостями, в тому числі при ревматизмі.

Картіліум® містить натуральні речовини з властивостями НПЗЗ, але без побічних дій.

На відміну від "хімічних" нестероїдних протизапальних засобів, препарат не завдає негативної побічної дії на організм. Науково доведений той факт, що екстракт "диявольських колишній" безпечний для пацієнтів незалежно від статі і віку.

Крім здатності пригнічувати фермент ЦОГ-2, який викликає запальну реакцію, препарат також стимулює синтезування гіалуронової кислоти, прискорює відновлення хрящової тканини. Внаслідок регулярного застосування препарату зникають набряки в суглобах, оскільки компоненти мають і діуретичний ефект. Також знижується кількість холестерину і сечовини в складі крові, даруючи суглобам рухливість, і повертаючи пацієнту повноцінне життя.

Метілсульфонілметан (ЧСЧ) також входить до складу Картіліума. Є органічним компонентом, який бере участь в процесах відновлення пошкоджених хворобою тканин.

Він має властивість легко засвоюватися, сприяючи проникненню в тканини клітин.

Також МСМ має знеболюючий ефект, який особливо інтенсивно проявляє себе при лікуванні запальних процесів у суглобах.

Кому і коли краще приймати Картіліум®

Картіліум® ефективний як при лікуванні гострих, так і при лікуванні хронічних хвороб суглобів. До їх числа відносяться остеоартрози, артрити, ревматоїдний артрит, плечолопатковий періартрит, остеохондроз хребта, переломи кісток.

Також, допустимо приймати препарат і в якості профілактики - для того, щоб підтримувати нормальний стан кісток, а також м'язової тканини і суглобів.

Рекомендоване дозування - по 1 капсулі тричі на день. Найкраще приймати капсули за 30 хвилин до прийняття їжі, запивати його можна звичайною чистою водою.

Завдяки м’якій дії на організм, на відміну від нестероїдних протизапальних препаратів, приймати його можна протягом тривалого часу - до 2 місяців. Курси лікування можна повторювати з невеликими перервами по кілька разів на рік.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки