Фоліо - найкращий спосіб вирішення проблем!

59,1 т.
Фоліо - найкращий спосіб вирішення проблем!

Як всім відомо, два найбільш значущих і важливих компонента, при дефіциті яких в організмі вагітних практично неможливо народження здорового немовляти - це фолієва кислота і йод.

Фолієва кислота - необхідний компонент здоров'я нервової системи плода

Зокрема, достатнє надходження фолієвої кислоти в організм забезпечує гармонійне формування, зростання і розвиток всіх тканин і внутрішніх органів плоду. Особливо важливу роль фолієва кислота грає в третьому триместрі вагітності, коли формується нервова система немовляти. Дефіцит зазначеного компонента в цей період життя жінки може привести до розумових розладів і різних захворювань центральної нервової системи.

Відео дня

Даний компонент бере участь в синтезі організмом найважливіших елементів, з яких складається кров, в числі яких еритроцити, лейкоцити і тромбоцити. Також препарат нормалізує метаболізм різних амінокислот, біосинтез ДНК і РНК.

Фоліо - найкращий спосіб вирішення проблем!

Не дивлячись на надзвичайну важливість фолієвої кислоти в розвитку плода, цей незамінний компонент неможливо отримати в достатній кількості з продуктами харчування, так як фолати - це термічно нестійкі з'єднання, і при термічній обробці вони швидко руйнуються, втрачаючи свої властивості.

Також, нестача фолієвої кислоти може викликати наслідки, які можуть навіть стати трагічними. Зокрема, може виникнути спонтанний аборт, невиношування вагітності, або ж дитина може народитися з важкими вадами розвитку.

Йод в організмі - важливий компонент здоров'я всіх органів

З'єднання йоду, які надходять в організм людини, також відіграють важливу роль у його розвитку. Він особливо важливий для гармонійної роботи щитовидної залози - найважливішого органу ендокринної системи, що регулює роботу всіх систем і органів людини. Його нестача моментально викликає занепад сил, позбавляючи людину його енергетичного заряду.

Достатня кількість йоду в організмі також нормалізує роботу нервової системи людини, а його нестача викликає напади нервозності, агресії. Нормалізація рівня йоду в організмі моментально призводять до позбавлення від відчуття хронічного стресу, зникає дратівливість, приходять спокій і врівноваженість.

Препарати йоду надають позитивний вплив на мозкову активність, сприяючи підвищенню еластичності кровоносних судин. Як наслідок, поліпшуються когнітивні властивості мозку, підвищується працездатність, загострюються розумові здібності.

Дефіцит йоду не просто викликає нездужання - від його нестачі розбудовується робота всіх органів і систем організму, порушується фізіологічний і розумовий розвиток людини.

Фоліо - простий спосіб вирішення проблем дефіциту йоду і фолієвої кислоти

Сучасній людині важко отримувати необхідну кількість корисних компонентів, ще складніше вірно розрахувати правильну їх кількість. На щастя, німецькі вчені розробили препарат Фоліо, який містить збалансовану кількість препаратів йоду і фолієвої кислоти, в дозі, достатній для нормальної роботи органів і систем.

У складі однієї таблетки Фоліо міститься 400 мг фолієвої кислоти і 200 мг йоду, що є оптимальною кількістю для жінок, які виношують під серцем дитину. Саме таке поєднання рекомендується Європейськими протоколами з ведення вагітних жінок, адже не тільки дефіцит, а й передозування даних компонентів можуть нашкодити матері і майбутній дитини.

Препарат випускається в зручній для використання упаковці, яка розрахована на п'ять місяців прийому. Упаковка забезпечена дозатором, який при натисканні видає одну таблетку, яка задовольняє добову потребу в йоді і фолієвої кислоті для майбутньої матусі і її немовляти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки