Імун44 - головний секрет міцного імунітету

53,4 т.
Імун44 - головний секрет міцного імунітету

Міцний імунітет для всієї родини – відкрили головний секрет

Людське тіло - це складний механізм, що складається з цілого комплексу різних органів і систем. Якщо розбудовується робота однієї з них, то такий дисбаланс накладає відбиток на роботу всього організму, на самопочуття і здатності людини до повноцінного життя.

На щастя, природою так влаштовано, що тіло людини здатне самостійно справлятися з безліччю захворювань. Основним біологічним механізмом, який створений для захисту організму людини від впливу патогенів, і більш того - дає йому можливість для самозцілення, - є імунітет.

Відео дня

Саме імунітет допомагає людині боротися з вірусами, бактеріями, вільними радикалами, токсинами і навіть раковими клітинами.

Однак складні умови життя, вплив різних негативних факторів, на які наражається сучасна людина, можуть зробити пролом навіть в самій міцній імунній системі. До числа таких факторів відноситься в першу чергу повітря, насичене канцерогенами, вода і їжа, заражені токсинами і хімічними добривами.

Також імунітет послаблюють постійні стреси, читання новин, непосильні фізичні навантаження.

Ось чому так важливо підтримувати імунітет на високому рівні - адже захищаючи його, ми тим самим, допомагаємо нашому організму боротися із захворюваннями, які постійно атакують нас.

Як і будь-яка інша система або орган людини, імунна система має потребу в харчуванні, захисті і турботі. Для того, щоб імунна система продовжувала надійно працювати, необхідно забезпечити організм достатньою кількістю відповідних мікроелементів, в числі яких вітаміни, мінерали та інші біологічно активні компоненти.

В умовах шаленого ритму сучасного життя і зниженні кількості вітамінів і мікроелементів в харчових продуктах, в зв'язку з погіршенням екології, імунітет людини потребує додаткової підживлення.

На щастя, наука не стоїть на місці, і австрійські вчені, провівши в своїх лабораторіях компанії ЕКОФАРМ серію нутріологічних досліджень, прийшли до висновку, що якість їжі безпосередньо впливає на роботу імунітету, і, як наслідок - на роботу всього організму людини.

Імун44 - головний секрет міцного імунітету

Вчені компанії Екофарм розробили нове покоління комплексу вітамінів, мінералів і активних речовин, до складу яких входять виключно рослинні препарати натурального походження - фітокомплекси "PHYTO-PANMOL®" і "PLANTOVIR®", перший з яких є унікальним у своєму роді комплексом вітамінів, мінералів і мікроелементів, витяжок з насіння рослин і навіть картоплі.

"PLANTOVIR®", в свою чергу, становить комплекс поліфенольних речовин, які отримують виключно з екстрактів рослин, що володіють унікальними корисними властивостями, для нормалізації функціонування імунної системи.

Імун44® - дієтично активна добавка до звичайного раціону їжі - створена австрійськими вченими за підсумками багаторічного вивчення властивостей "PHYTO-PANMOL®" і "PLANTOVIR®" і містить обидва даних комплексу, гармонійно поєднаних в єдине ціле.

Імун44® повністю забезпечує імунну систему людини всіма вітамінами і мікроелементами, необхідними для його досконалого функціонування, надаючи надійний захист організму від негативного впливу патологічних бактерій, вірусів і агресивних екологічних факторів.

Імун44® надходить в аптеки України в формі сиропу для дітей та капсул - найбільш ефективних з точки зору засвоюваності корисних компонентів, що містяться в них.

Завдяки продуманій інноваційній формулі сироп Імун44® можна приймати дітям, починаючи з 3-річного віку, а капсули - з 4 років.

Імун44® слід приймати:

- в осінньо-зимовий період - час епідемій грипу і ГРВІ;

- в період весняного дефіциту вітамінів;

- під час посту;

- тим, хто веде фізично активний спосіб життя, займається спортом;

- в якості додаткового джерела необхідних організму мікроелементів і вітамінів, для підтримки повноцінної роботи організму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки