МоваЯзык

/ mamaclub

Кинули в лікарні на 5 років: батьки відмовилися від дочки через діагноз

11-річна Карина Агрипишина з Дніпропетровщини майже п'ять років живе в лікарні.

Як повідомляє ТСН, вона весь цей час живе в відділенні з діагнозом хронічна ниркова недостатність. Дитина самостійно бореться за життя, тому що рідні фактично її кинули.

У маленької пацієнтки тепер залишився тільки куточок у лікарняній палаті, де є іграшки, диски і колекція лаків для нігтів. Багатодітні батьки просто забули про дівчинку, з тих пір, як почули діагноз. "Мама один день побула зі мною і поїхала. А тато до мене не приїжджав. Я побачила його фотки, мені показав брат, як він робив татуювання - я сказала йому, що краще б ти приїхав до мене, а не зробив татуювання", - каже Карина.

Зараз життя дитини рятують медики і волонтери: замість її нирок щодня працює подвійний діаліз. Таке навантаження, кажуть лікарі, маленький організм може не витримати, тому єдиний шанс вижити - це знайти рятівну нирку. Але виявляється, через юридичну тяганину з рідними Карини отримати дозвіл на операцію до останнього часу було неможливо.

Кілька місяців тому маму дівчинки позбавили батьківських прав, у неї з'явилися опікуни, і тепер вона офіційно може їхати на лікування за кордон.

Стати донором могли і рідні дівчинки. Так, волонтери стверджують, що неодноразово просили про це дорослих братів, проте ті так і не погодилися на цю ідею. "Ми дзвонили в присутності Карини до братів, додзвонилися до Кості. По телефону нам сказав, що згоден стати донором, але потім ми вже призначили дату, коли він приїде, і після цього телефон перестав відповідати", - кажуть помічники Карини.

Журналістам вдалося знайти брата дівчинки Костю. Показувати обличчя хлопець відмовився і заявив, що хвору сестру не забуває, ось тільки про донорство чує вперше. "Ніхто нічого не повідомляв. Я кожен день Карині телефоную, і ніхто мені нічого не говорить", - стверджує він.

Сімейний альбом - єдине, що залишилося тепер у Карини від сім'ї. Показати ці фото дівчинка погодилася не одразу, бо згадувати своє минуле їй дуже боляче. Великий будинок і велика родина з новими батьками - тепер її єдина мрія.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини