МоваЯзык

/ mamaclub

Коли заводити другу дитину: вчені назвали ідеальну різницю між дітьми

Наукові фахівці з Центру по контролю і профілактиці захворювань Сполучених Штатів Америки провели дослідження, з метою з'ясувати, коли варто заводити другу дитину.

Як повідомляє Ukrhealth.net, виявилося, що не слід поспішати при народженні другої дитини. У пар, які заводять другу дитину протягом двох років після появи на світ першої, частіше народжуються діти з аутизмом. Ризик утворення страшного психічного розладу збільшується на 50 відсотків. Правда, чекати довше теж може бути небезпечно.

У рамках випробування наукові фахівці проаналізували дані про стан здоров'я 356 дітей з аутизмом, 600 дітей з порушенням розвитку, а також 524 дітей без будь-яких відхилень у розвитку.

У результаті було доведено, що занадто маленький або занадто великий інтервал між двома родами у матері може істотно збільшити ймовірність утворення аутизму. При тривалому очікуванні до того ж посилюються проблеми із зачаттям.

Зазначається, що на відновлення поживних речовин в організмі потрібно близько 18 місяців. Якщо дотримуватися лікарських рекомендацій, то ризик негативних наслідків зменшиться.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", педіатр Сергій Бутрій написав про шкоду народних методів лікування дітей, серед яких банки, гірчичники і йодова сітка.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини