Мама була вдома: однорічна дитина померла, застрягши в ліжечку

30,8 т.
Мама була вдома: однорічна дитина померла, застрягши в ліжечку

У Московському районі Петербурга під час гри із трирічною сестрою загинув однорічний хлопчик.

Як повідомляє Лайф.ру, трагедія сталася увечері 16 січня у квартирі на вулиці Орджонікідзе. Під час нещасного випадку мати перебувала в іншій кімнаті. Коли увійшла до дітей і побачила, що сталося, 29-річна жінка викликала лікарів. Однак малюк уже був мертвий.

Відзначається, що батьки раніше не перебували на обліку ні в поліції, ні в органах опіки.

Тіло відвезли відвезли до моргу на судово-медичну експертизу, щоб встановити точну причину смерті. За попередньою версією, голова дитини застрягла між верхньою та нижньою частинами дитячого ліжечка.

Відео дня

Як раніше повідомляв "МедОбоз", американські батьки, які займалися виробництвом наркотиків, зачиняли свою 4-річну дитину в шафі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки