МоваЯзык

/ mamaclub

Мешканка Ізраїлю народила 20 дитину

У єрусалимські лікарні "Хадасса Ейн-Керем" мешканка ультраортодоксального кварталу Меа-Шеарім народила свою 20-у дитину.

Як повідомляє "Вести.Израиль" , правда, це її 19-і пологи: в один із минулих разів вона народила близнюків.

"Вперше обнявши новонародженого, породілля була вкрай натхнена і схвильована, що доводить, що любов до дітей не притупляється, навіть коли мова йде про таку неординарну кількість", - розповіла акушерка Алізе Альтмарк.

"Жінка була спокійна і розслаблена, - розповіла Альтмарк.

Мешканка Ізраїлю народила 20 дитину

За її словами, спочатку вона хвилювалася, що пологи протікають не так швидко, як попередні, але я пояснила їй, що кожен раз це може відбуватися по-різному. Через кілька годин вона благополучно вирішилася від тягаря і, взявши дитину на руки, розплакалася, ніби це її перші пологи.

У пологовому відділенні єрусалимської лікарні бачили багато багатодітних матерів, але така породілля там вперше. "Я працюю акушеркою в "Хадассі" вже 8 років, але ніколи ще не зустрічала матір із більш ніж 13 дітьми", - зізналася Альтмарк.

Професор Симха Егель додав, що у світі відомі подібні випадки величезної кількості пологів на одну жінку, але в Ізраїлі він стикається з цим вперше. Принаймні, не пригадає подібних випадків за останні роки.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", у американської пари народилася дитина, яка виросла з ембріона, замороженого 24 роки тому.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Вагітність і пологи" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини