Названа ідеальна перерва між народженням дітей

59,2 т.
Названа ідеальна перерва між народженням дітей

Американські вчені виявили, коли організм жінки готовий до народження наступної дитини.

Зокрема, були проаналізували дані 149 тисяч жінок, які народили більше однієї дитини, пише видання Kurier.

"Результат: 12-18 місяців представляються ідеальним часовим проміжком між народженням дитини і новою вагітністю", — йдеться у статті.

Згідно з дослідженням, під час вагітності, яка настала менше, ніж через 12 місяців після народження дитини, виникало більше ризиків.

"Ризики для матерів були виявлені тільки у жінок старших 35 років. Ризики для дитини виникли у всіх жінок, які завагітніли менше, ніж через 12 місяців після пологів, але в першу чергу в жінок у віці від 20 до 34 років", — зазначає видання.

Відео дня
Названа ідеальна перерва між народженням дітей

"Результати дослідження особливо важливі для жінок старшого віку, оскільки вони схильні до того, щоб скорочувати термін між вагітностями і часто роблять це навмисно", — наголосила головний автор дослідження Лаура Шуммерс.

Читайте: Де найдорожче народжувати: рейтинг цін від The Economist

У жінок старших 35 років, які завагітніли через півроку після попередніх пологів, вчені виявили ризик материнської смертності або важкої захворюваності, що дорівнює 1,2% (12 випадків на 1 тис. вагітностей). У тих, хто почекав 18 місяців, ризик скоротився до 0,5%.

У молодих жінок, котрі завагітніли через півроку після пологів, вчені виявили ризик передчасних пологів — 8,5% (85 випадків на 1 тис. вагітностей).

Як повідомляв OBOZREVATEL, від місяця, у якому жінка народила дитину, може залежати ймовірність і тривалість післяпологової депресії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки