МоваЯзык

/ mamaclub

Комаровський розповів, як зміцнити здоров'я дитини

Відомий педіатр Євген Комаровський не втомлюється ділитися з молодими батьками порадами, як зробити так, щоб дитина швидше одужала або взагалі не хворіла.

Цього разу лікар на своїй сторінці в Instagram розповів, як можна зміцнити здоров'я малюка.

Педіатр наполягає на тому, що ніякі додаткові вітаміни з аптеки дитині не потрібні. "Зміцнення організму дитини не має ніякого відношення до їжі" , - стверджує лікар. Завдання батьків зробити так, щоб в раціоні малюка було достатньо природних вітамінів, і все це повинно бути смачно, щоб ваше чадо їло з апетитом.

А ось, що стосується зміцнення організму дитини, що потрібно робити? Потрібно давати якісь вітамінки, або продукти, в яких вони містяться? . Відповідь:. Ні те, ні інше. Зміцнення організму дитини не має ніякого відношення до їжі. Дитина повинна кидатися на їжу, ось, що значить зміцнення організму. Дитина повинна їсти з апетитом. Дитина не повинна перегріватися, не повинен об'їдатися. Дитина повинна витрачати енергію. Для цього, що треба від тата і мами? Треба з дитиною гуляти. Треба відірвати дитину від планшета. Треба самому відірвати попу від дивана. . А нам всім так зручно дати йому цукерку, планшет, посадити перед мультиками, а самим робити, що хочемо. І купити вітамінки, нібито піклуючись таким чином про його здоров'я, а це дурниці все. . # Докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # здоровьеребенка

A video posted by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Також, педіатр зазначає, що для зміцнення організму важливе дозвілля дитини: "дитина повинна витрачати енергію. Для цього, що треба від тата і мами? Треба з дитиною гуляти. Треба відірвати дитину від планшета. Треба самому відірвати попу від дивана", - говорить Комаровський.

Все просто - повноцінне харчування та свіже повітря. "А купити вітамінки, нібито піклуючись таким чином про його здоров'я - це дурниці", - підвів підсумок педіатр.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", психолог розповіла, як захистити дитину від педофілів.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Дитячі інфекційні хвороби" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини