Чоловік Ксенії Собчак розповів про свої почуття до новонародженого сина

14,5 т.
Чоловік Ксенії Собчак розповів про свої почуття до новонародженого сина

Відомий актор і режисер, чоловік Ксенії Собчак, Максим Віторган зізнався, що його батьківські почуття до новонародженого сина, відрізняються від тих, що він відчував, коли народилися його старші діти.

Про це він розповів в інтерв'ю сайту psychologies.

"Я кожен раз дивлюся на сина, і не дуже розумію, навіщо мені взагалі їхати з дому. В силу, мабуть, якихось вікових змін це зовсім інші відчуття, не такі, як були з моїми старшими дітьми" , - говорить Максим.

Фото: Instagram Ксенії Собчак

Актор зізнався, що відзначив народження сина з друзями тільки через 2-3 тижні після цієї важливої ??події. Йому зовсім не хотілося кудись йти з дому, розлучатися з Платоном навіть на одну хвилину.

Відео дня

""Обмивання п'ят"- здається, так називається п'янка з приводу народження дитини - я влаштував тільки через два-три тижні після народження Платона. І то тільки під диким тиском друзів - вони мене соромили. А коли народився Даня, я пам'ятаю, що вже на наступний день в ресторані з друзями відзначав цю радісну подію. Зараз же весь час переконуєш себе піти. Він ще такий якийсь вдалий чувак: спокійний, уважний, розсудливий. З ним цікаво проводити час" , - розповідає молодий тато.

Фото: Instagram Ксенії Собчак

Нагадаємо, Платона Ксенія Собчак народила 18 листопада 2016 року. Також у Віторгана є старші дочка і син - 20-річна Поліна і 16-річний Данило.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", зворушливе звернення татуся до сина розчулило мережу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки