В Японії розроблений новий спосіб позбавлення від післяпологової болі

9,8 т.
В Японії розроблений новий спосіб позбавлення від післяпологової болі

Медики з Японії розробили новий метод, який допоможе молодим мамам швидше позбутися від болю після пологів.

Про це повідомляє Medik Forum.

Для того, щоб скористатися цим видом знеболення, жінку на 20 хвилин загортають в простирадло. Поза молодої мами в цей момент нагадує зародок в утробі матері - коліна жінки притиснуті до грудей, а руки схрещені між собою. Під час такої терапії породіллям рекомендують глибоко та рівно дихати.

Фото: сайт Medik Forum

Фото: сайт Medik Forum

Медики називають цей досить дивний метод "отономакі", що в перекладі з японської означає "загорнути дорослу людину". Експерти стверджують, що цей спосіб можна порівняти з фізіотерапією, коли за рахунок напруги м'язів відбувається позбавлення від болю. Крім того, на думку прихильників даного методу, отономакі допомагає позбавитися від стресу.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені розробили тест, який допоможе знизити ризик викидня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки