МоваЯзык

/ mamaclub

Чоловіки під час партнерських пологів: найпоширеніші реакції

Серед молодих батьків все більше набирають популярності партнерські пологи. Для жінок - це підтримка коханого чоловіка, а для чоловіка - можливість зрозуміти, через що проходить його кохана в момент появи на світ їхньої дитини.

Головний лікар однієї з київських клінік розповіла про найпоширеніші реакції чоловіків під час їх перебування в пологовому залі. Про це пише " Батьківський клуб ".

"Пам'ятаю, один з майбутніх татусів сам попросився в операційну. Завезли його дружину, ми ще навіть нічого не почали робити, а йому вже потрібно було самому надавати допомогу - зомлів. На щастя таке буває рідко. Хтось навпаки, не тільки не переймається, а ще й підтримує свою дружину, співає, розважає її ", - розповідає Світлана Дикусарова.

Також вона зазначила, що всі чоловіки реагують абсолютно по-різному. Хтось замикається в собі, не проявляючи ніяких емоцій, хтось плаче від радості, а хтось ще й на камеру знімає весь процес. Але, якщо вже чоловік увійшов в операційну, то найголовніше його бажання - це самому перерізати пуповину: " Багато чоловіків хочуть перерізати пуповину власноруч, вони спостерігають процес появи голівки, вони хочуть доторкнутися до дитини ", - додала головний лікар.

Крім цього, як впевнена лікар, партнерські пологи дуже важливі для майбутньої мами. Саме присутність чоловіка може стати вирішальним: "Я бачила породіль, які вже готові здатися і не хочуть більше тужитися, але чоловіки підбадьорювали їх і пологи проходили успішно. Чоловіки все-таки - сильна стать", - говорить вона.

Але все ж, найголовніше, пам'ятати, що саме майбутній тато - перший помічник дружини. Тому дуже важлива не лише його присутність на пологах, і навіть не стільки присутність, як його участь у підготовці - спільне відвідування школи для майбутніх батьків, вивчення літератури і т.д.

Як повідомляв "Обозреватель", мама розповіла про свою участь під час пологів за допомогою кесаревого розтину.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "важливий тато" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини