В Австралії за відмову від щеплень 140 тисяч сімей позбавили дитячої допомоги

17,9 т.
В Австралії за відмову від щеплень 140 тисяч сімей позбавили дитячої допомоги

В Австралії урядом проводиться кампанія "Немає щеплення - немає соціальної допомоги". На сьогоднішній день виплат на дитину позбавлені вже понад 140 тисяч австралійських родин у зв'язку з їх відмовою від вакцинацій по немедичним показанням.

Про це повідомляє 9news.com.au

Незважаючи на те, що введення урядом таких дій викликало в суспільстві суперечливу реакцію, вона виявилася ефективною - за час її дії (з січня 2016 року) було вакциновано на 200 тисяч дітей більше, ніж раніше.

"Це хороші новини, але ще треба багато чого зробити, тому ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому. Це жорстка політика, але мова йде про здоров'я населення і безпеку наших прекрасних дітей", - прокоментував рішення міністр охорони здоров'я Австралії Грег Хант.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  в Україні запропонували карати лікарів, які відмовляють пацієнтів від щеплень.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки