МоваЯзык

/ mamaclub

"Який же водоспад позитиву!" Мережу підкорили діалоги мами-блогера з синами

Відома блогер і мама двох чудових хлопчиків Оля Шиленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділилася з передплатниками новими епізодами з веселого життя їх сім'ї.

Ви часто помічаєте за своїми дітьми, що вони повторюють ваші дії і слова? Ось і один з діалогів мами-блогера з сином показує, як добре діти запам'ятовують, що їм кажуть батьки. Однак, варто зазначити, що у малюка чудово виходить побудувати логічний ланцюжок і зробити висновок:

" Дем'ян сидить за ноутбуком і з діловим виглядом лупить по клавішах.

– Я работаю, мама и папа. Мне нада оцень многа работать, штобы заработать денежку и купить вам падарак. Што вы сибе хатите?

– Я хочу в Париж, – отвечаю я.

– Ни знаю, мама, эта будет сложна. Ты панимаешь, штобы лететь в Парись, нада бальшой самалет. Но бальшой самалет нам некуда паставить. Для ниго нада купить гараж и краватку, штобы он ноцью спал. Но даже кагда мы купим гараж и краватку, у нас ни будет длиннай-длиннай-длиннай дароги, штобы самалет быстра ехал, ехал, ехал и взлетал. Палучаеца, што нам нада купить самалет, гараж, краватку и длинную-длинную-длинную дарогу. Эта оцень многа денежки. Я ни магу столька работать!" , - Привела мама розмова з 3-х річним Дем'яном.

Передплатники Олі в захваті від цих коротких життєвих епізодів. Кілька коментаторів прийшли до висновку, що вони все "трохи Дем'яна", оскільки також не можуть стільки працювати.

А одна з користувачів зазначила, що пости Олі просто неможливо не дочитувати до кінця, тому що це просто водоспад позитиву!

Як раніше повідомляв "Обозреватель", мама чотирьох близнюків розповіла про їхнє виховання.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини